Damy Ci wsparcie w profesjonalnej i troskliwej opiece nad Twoim najbliższym.

Nasza placówka oferuje pomoc w opiece nad osobami starszymi i schorowanymi. Zakład opiekuńczo -leczniczy “Dom Pod Dębami” w Łodzi świadczy usługi długo- i krótkoterminowe. Seniorzy mogą pozostawać u nas na stałe lub czasowo. Wszystkim podopiecznym zapewniamy kontrolę lekarską i pielęgniarską oraz pełne wyżywienie.

Dom seniora

Personel medyczny czuwa nad stanem pacjentów przez całą dobę. Każdy z nich odbywa specjalistyczną konsultację lekarską, na podstawie, której prowadzone jest leczenie, rehabilitacja oraz dopasowywane są terapie zajęciowe. W „Domu Pod Dębami”, Senior może zamieszkać u nas na stałe bądź spędzić czas rekonwalescencji pochorobowej. W naszym zakładzie zajmujemy się również osobami starszymi, wymagającymi nadzoru jedynie podczas nieobecności rodziny w domu.

Zapewniamy najwyższej jakości, stałą opiekę dla pacjentów przebywających długoterminowo w naszym zakładzie opiekuńczo-leczniczym. Gwarantujemy opiekę lekarską i pielęgniarską, zapewniamy bezpieczeństwo i rehabilitacje indywidualnie dobrane do możliwości osób chorych.

Otaczamy seniorów troskliwą opieką na czas Twojej nieobecności lub w ramach rekonwalescencji po pobycie w szpitalu. Podczas pobytu dajemy możliwość konsultacji sposobu leczenia z doświadczonym lekarzem internistą-kardiologiem i psychiatrą.

Pod czujnym okiem lekarzy oraz pielęgniarek pomagamy zwalczyć objawy powikłań po zakażeniu COVID-19, odzyskać siły i poprawić wydolność organizmu. Zapewniamy skuteczną rekonwalescencję w komfortowych warunkach i domową, serdeczną atmosferę.

POBYT POD OPIEKĄ LEKARZA

W przypadku każdego pobytu pensjonariusza w naszym domu, od dziennego po stały, zapewniamy wszelkie środki higieniczne oraz pełne wyżywienie dla pacjentów. Nasz personel jest wyspecjalizowany w leczeniu ran i odleżyn.

NIEZBĘDNE ŚRODKI HIGIENY

Pacjentom zapewniamy wszelkie środki higieniczne potrzebne podczas pobytu.

CZTERY POSIŁKI DZIENNIE

Lekkie i pożywne posiłki podajemy z uwzględnieniem preferencji żywieniowych Seniora.

ZAJĘCIA DLA SENIORÓW

Prowadzimy terapię zajęciową dostosowaną do potrzeb oraz możliwości pensjonariuszy.

DBAŁOŚĆ O HIGIENĘ

Zapewniamy codzienne kąpiele i zabiegi pielęgnacyjne skóry, które zapobiegają powstawaniu odleżyn i skutkom długotrwałego unieruchomienia.

Czujesz że brakuje ci sił, by zapewnić seniorowi
potrzebną opiekę? Możemy Ci pomóc.

W GÓRĘ