Damy Ci wsparcie w profesjonalnej i troskliwej opiece nad Twoim najbliższym.

Zapewniamy najwyższej jakości, stałą opiekę dla pacjentów przebywających długoterminowo w naszym zakładzie opiekuńczo-leczniczym. Gwarantujemy opiekę lekarską i pielęgniarską, zapewniamy bezpieczeństwo i rehabilitacje indywidualnie dobrane do możliwości osób chorych.

Otaczamy seniorów troskliwą opieką na czas Twojej nieobecności lub w ramach rekonwalescencji po pobycie w szpitalu. Podczas pobytu dajemy możliwość konsultacji sposobu leczenia z doświadczonym lekarzem internistą-kardiologiem i psychiatrą.

W czasie, gdy jesteś w pracy bądź potrzebujesz załatwić ważne sprawy, my zajmiemy się Twoimi najbliższymi, w ciągu dnia. Gwarantujemy kompleksową opiekę, zapewniamy bezpieczeństwo i terapie zajęciowe dostosowane do potrzeb i możliwości seniorów.

POBYT POD OPIEKĄ LEKARZA

W przypadku każdego pobytu pensjonariusza w naszym domu, od dziennego po stały, zapewniamy wszelkie środki higieniczne oraz pełne wyżywienie dla pacjentów. Nasz personel jest wyspecjalizowany w leczeniu ran i odleżyn.

NIEZBĘDNE ŚRODKI HIGIENY

Pacjentom zapewniamy wszelkie środki higieniczne potrzebne podczas pobytu.

CZTERY POSIŁKI DZIENNIE

Lekkie i pożywne posiłki podajemy z uwzględnieniem preferencji żywieniowych Seniora.

ZAJĘCIA DLA SENIORÓW

Prowadzimy terapię zajęciową dostosowaną do potrzeb oraz możliwości pensjonariuszy.

DBAŁOŚĆ O HIGIENĘ

Zapewniamy codzienne kąpiele i zabiegi pielęgnacyjne skóry, które zapobiegają powstawaniu odleżyn i skutkom długotrwałego unieruchomienia.

Czujesz że brakuje ci sił, by zapewnić seniorowi
potrzebną opiekę? Możemy Ci pomóc.

W GÓRĘ